Výrobkom roku 2020 bol vybraný JUBIN Decor universal

V Ľubľanskom bábkovom divadle boli v utorok 11. februára udeľované ceny za Vybraný Produkt roku pre nové, vylepšené, upravené a inovatívne výrobky, ktoré si za najlepšie vo svojich kategóriach vybrali sami spotrebitelia.

Cenu získal aj náš výrobok JUBIN Decor universal, ktorý je najlepšou voľbou na dekoratívnu ochranu drevených a kovových povrchov v systéme s vhodným základným náterom.

Používa sa na: hračky a hry, drevené strešné konštrukcie, prístrešky a iné obklady, ploty, stavebný a záhradný nábytok, radiátory a vykurovacie potrubia, kryty strojov, konštrukcie prístreškov ... Poskytuje vynikajúcu kryciu schopnosť a UV ochranu pred poveternostnými vplyvmi.

Je vhodný tak do vonkajších ako aj vnútorných priestorov. Zvlášť je vhodný pre vnútorné priestory, pretože je bez nepríjemnej vône, vyznačuje sa dlhodobou trvanlivosťou. Má veľmi nízke emisie do priestoru a je šetrným výrobkom pre spotrebiteľa a životné prostredie, čo je potvrdené certifikátom A+.

Program JUB Home painter vám uľahčí výber farieb a textúr na typických príkladoch.
Pri nákupe ktoréhokoľvek fasádneho systému JUBIZOL vám poskytneme zľavu vo výške nákladov na vyhotovenie farebnej štúdie.
Kontakty JUB Design Štúdio: JUB, a.s. , Stará Vajnorská 27, 831 %4 Bratislava; T: 02/4363 1761, E: jub@jub.sk