Ochrana dreva a kovov

Drevo dar prírody

  • Drevo je vystavené starnutiu a rôznym škodcom, preto je ho potrebné vhodne chrániť a ošetrovať.
  • Na ochranu dreva môžeme použiť lazurovacie nátery, pri ktorých vzhľadom na ich priesvitnosť zostane textúra dreva viditeľná alebo krycie farby v rôznych farebných odtieňoch, ktoré sú k dispozícii aj v systéme JUMIX.
  • Kovové povrchy je z dôvodu ich hrdzavenia potrebné ochrániť pred koróziou, súčasne premaľovaný povrch zostane aj príjemnejší.
  • Na ochranu dreva a kovov sú k dispozícii rôzne systémové riešenia obchodnej značky JUBIN: od modernejších na vodnom základe po tradičné na základe rozpúšťadiel, ktorým zákazníci ešte stále dôverujú vo veľkej miere.

 

Ochrana dreva

Lazurovacie nátery JUBIN s priesvitnými mikropigmentmi prenikajú spolu so spojivom do dreva a chránia ho pred záťažou prostredia a zároveň zachovávajú jeho prirodzený vzhľad. Drevo, ktoré je vystavené vonkajším vplyvom, je potrebné ochrániť pred škodcami – insektami a pôsobením mikroorganizmov a zabrániť možnému práchniveniu a modraniu dreva. Spoločnosť JUB ponúka výborný účinný výrobok na ochranu dreva − JUBIN Impregnacia. JUBIN Decor je vhodný na systémovú ochranu dreva spolu so základným náterom a poskytuje zafarbeným povrchom veľkolepý estetický vzhľad.

Ochrana a starostlivosť o kovové povrchy

V našich domovoch často nájdeme aj kovové povrchy, ktoré podliehajú hrdzaveniu, preto je nevyhnutná protikorózna ochrana, zároveň sa však farbený povrch stane aj príjemnejší. Spomedzi výrobkov obchodnej značky JUBIN je v každom prípade potrebné vyzdvihnúť JUBIN Metal, ktorý chráni kovové povrchy bez predchádzajúceho nanesenia základného náteru. Výrobok má vynikajúce protikorózne vlastnosti a môže sa nanášať priamo na kov. V systéme s JUBINom Metal primer sa môže použiť aj na podkladoch: hliník, pozinkovaný plech, meď.

Jub Design Studio

Vstúpte

Vzorkovník

Prezrite si
Program JUB Home painter vám uľahčí výber farieb a textúr na typických príkladoch.
Pri nákupe ktoréhokoľvek fasádneho systému JUBIZOL vám poskytneme zľavu vo výške nákladov na vyhotovenie farebnej štúdie.
Kontakty JUB Design Štúdio: JUB, a.s. , Stará Vajnorská 27, 831 %4 Bratislava; T: 02/4363 1761, E: jub@jub.sk