O spoločnosti

Skupina JUB je medzinárodná spoločnosť, ktorá má v súčasnosti jedenásť dcérskych spoločností a pôsobí na viac ako dvadsiatich trhoch v Európe aj mimo nej.

O nás

V skupine JUB je zamestnaných 569 ľudí, z toho 343 v Slovinsku a 226 v dcérskych spoločnostiach v zahraničí (ku dňu 31.1. 2014). Máme dva výrobné závody, v Slovinsku a Srbsku. Na zahraničné trhy je vyvážaných a predávaných 75 percent výrobkov pod vlastnou obchodnou značkou.

Posolstvo

Vytvárame farebnú pohodu bývania

"Chceme byť popredným výrobcom náterových hmôt a fasádnych systémov v regióne strednej a juhovýchodnej Európy. Zákazníkom ponúkame jedinečné komplexné riešenie zamerané na trvalo udržateľnú výstavbu, energetickú účinnosť a zodpovednosť za životné prostredie."

Zásady udržateľnosti

 Zásady udržateľnosti ako je zodpovedný prístup k životnému prostrediu, racionálne využívanie surovín a energie a využitie obnoviteľných zdrojov energie sme v spoločnosti JUB zahrnuli do všetkých oblastí pôsobenia. Aj veľkú časť vlastných energetických potrieb pokryjeme z obnoviteľných zdrojov:

  • Máme vlastnú hydroelektráreň o výkone 180 kW,
  • na streche jednej z výrobných hál máme solárnu elektráreň so špičkovým výkonom 201 kWp,
  • budova technologicko výskumného centra je v zime vykurovaná a v lete chladená tepelným čerpadlom.

Medzi prvými vo svojom odbore sme získali certifikát systémov enviromentálneho manažérstva podľa ISO 14001, môžeme sa pochváliť aj viacerými certifikátmi v oblasti životného prostredia a označeniami (enviromentálna značka EU Ecolabel, Zelená misia a inými).

Program JUB Home painter vám uľahčí výber farieb a textúr na typických príkladoch.
Pri nákupe ktoréhokoľvek fasádneho systému JUBIZOL vám poskytneme zľavu vo výške nákladov na vyhotovenie farebnej štúdie.
Kontakty JUB Design Štúdio: JUB, a.s. , Stará Vajnorská 27, 831 %4 Bratislava; T: 02/4363 1761, E: jub@jub.sk