JUBIN a kvapka inšpirácie

Drevo a kov sú dôležitými konštrukčnými a dekoratívymi prvkami pri výstavbe našich domov.

Pre potrebnú ochranu sme zahrnuli do ponuky v rámci obchodnej značky JUBIN, ktorá obsahuje transparentné a krycie nátery vysokej kvality a vynikajúcich vlastností. Výrobky sú výsledkom viacročných výskumov a vyhovujú všetkým zákonným požiadavkám a normám v oblasti vývoja lazurovacích a krycích náterov.

 

Produkt roka pre nové, vylepšené, zmenené a inovatívne výrobky, ktoré za najlepšie vo svojich kategóriách vybrali spotrebitelia získal aj náš výrobok JUBIN Decor universal, ktorý je najlepším výberom na dekoratívnu ochranu drevených a kovových povrchov v systéme s vhodným základným náterom.

 

Používa sa na: hračky a hry, drevené strešné konštrukcie, oplotenia, nábytok, radiátory a potrubia k radiátorom, kryty strojov, konštrukcie prístreškov ... Poskytuje vynikajúcu kryciu schopnosť a UV ocharnu pred poveternostnými vplyvmi. 

 

Je vhodný tak pre vonkajšie ako aj pre vnútorné priestorx, pretože je bez nepríjemnej vône, vyznačuje sa dlhodobou životnosťou. Má veľmi nízku emisiu do priestoru a je pre životné prostredie a spotrebiteľa šetrným výrobkom, čo preukazuje  A+ certifikát.

 

 

 

Ak sú vaším výberom výrobky nových generácií, bez nepríjemných vôní, s veľkým výberom odtieňov, určené na ochranu kovových povrchov v interiéri alebo ochrane v exteriéri, ponúkame vám JUBIN výrobky na vodnom základe

 

Ochrana a dekorácia dreva a kovov

 

 

Možnosť tónovania

 

 

Vhodné na hračka a hry

 

 

 

Bez nepríjemnej vône

 

 

 

UV ochrana pred poveternostnými vplyvmi

 

 

 

Vhodné pre včelie úle

 

STAROSTLIVOSŤ O DREVO

Drevo vo svojej základnej podobe dáva jedinečnú pečať prítomnosti prírody v našom domove. Drevené obklady na fasáde a vo vnútorných priestoroch a nábytok z prírodného dreva nám poskytujú pocit tepla a domova.

 

 

 

 

Drevo je vystavené starnutiu a rôznym škodcom, preto je ho potrebné vhodne ochrániť a ošetrovať

 

 

 

Na ochranu dreva môžeme použiť lazurovacie nátery, pri ktorých z dôvodu priesvitnosti zostane textúra dreva viditeľná alebo krycie farby v rôznych farebných odtieňoch, ktoré sú k dispozícii aj v systéme JUMIX. 

 

STAROSTLIVOSŤ O KOVY

 

Kov je dôležitý konštrukčný a dekoratívny prvok pri výstavbe našich domov. Na jeho ochranu si môžete vybrať krycie nátery vysokej kvality a vynikajúcich vlastností. 

 

 

 

Kovové povrchy je z dôvodu ich hrdzavenia potrebné antikorózne ochrániť, súčasne zafarbený povrch zostane aj príjemnejší.

 

 

 

Výrobky nových generácií, bez nepríjemných vôní, s veľkým výberom odtieňov, určené na ochranu kovových povrchov v interiéri alebo ochrane v exteriéri.

 

Na ochranu kovov a dreva sú k dispozícii systémové riešenia obchodnej značky JUBIN.

Pozrite si výrobky JUBIN V NOVEJ PODOBE, ktoré sú zahrnuté do transparentných a krycích náterov.

JUBIN výrobky na kov
JUBIN výrobky na kov
JUBIN výrobky na drevo
JUBIN výrobky na drevo
JUBIN a kvapka inšpirácie
Program JUB Home painter vám uľahčí výber farieb a textúr na typických príkladoch.
Pri nákupe ktoréhokoľvek fasádneho systému JUBIZOL vám poskytneme zľavu vo výške nákladov na vyhotovenie farebnej štúdie.
Kontakty JUB Design Štúdio: JUB, a.s. , Stará Vajnorská 27, 831 %4 Bratislava; T: 02/4363 1761, E: jub@jub.sk