Pošlite nám svoj dotaz alebo otázku

Ak máte nejakú otázku ohľadom použitia našich výrobkov, problém ktorý neviete ako by ste vyriešili alebo konkrétny dotaz – sme tu pre vás. Odpovieme vám e-mailom v najkratšom možnom čase. Ak si želáte, aby vás kontaktoval náš odborný pracovník, nechajte nám svoje telefónne číslo.

Beriem na vedomie a súhlasím, že vyplnením a odoslaním tohto formulára budú moje osobné údaje spracované spoločnosťou JUB, a.s. len za účelom poskytnutia mi odpovede na môj dotaz, poradenstvo alebo konzultáciu. Údaje budú uchovávané počas 3 mesiacov od ich poskytnutia a následne budú zlikvidované. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať zaslaním žiadosti na adresu sídla spoločnosti JUB, a.s. alebo e-mailom na adresu jub@jub.sk. Všetky ďalšie informácie tákajúce sa spracúvania a ochrany osobných údajov spoločnosťou JUB, a.s. sú dostupné na web stránke spoločnosti http://www.jub.sk/vseobecne-podmienky-informacie-o-ochrane-osobnych-udajov.

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Program JUB Home painter vám uľahčí výber farieb a textúr na typických príkladoch.
Pri nákupe ktoréhokoľvek fasádneho systému JUBIZOL vám poskytneme zľavu vo výške nákladov na vyhotovenie farebnej štúdie.
Kontakty JUB Design Štúdio: JUB, a.s. , Stará Vajnorská 27, 831 %4 Bratislava; T: 02/4363 1761, E: jub@jub.sk