Farba roku 2023

Inšpirácia prírodou a premýšľanie o našej planéte viedli pri výbere farby JUB pre rok 2023. Jej príbeh vychádza zo stanoveného poslania: znížiť množstvo odpadu, viac recyklovať, opätovne využívať suroviny a premyslene sa starať o naše životné prostredie. Hviezdou roku 2023 sa tak stal nebesky modrý odtieň Freedom 520D.

 

Vytvorte si úkryt vo svojom dome a srdci. Dotknite sa neba, vnímajte prírodu a predefinujte svoj domov. Chceme premeniť náš domov na bezpečný prístav, kde si oddýchneme, zabudneme na stres z pracovného dňa a užijeme si kvalitné životné prostredie a čas s rodinou. 

   

   

Kombináciou rôznych modrých alebo príbuzných tónov z chladného spektra farebnej škály (napr. zelená, tyrkysová) na vzoroch nábytku, obkladoch stien alebo v dekoračných doplnkoch, ako sú závesy, koberce, vankúše, keramika s retro vzormi a izbové rastliny, dosiahneme upokojujúci účinok a prelomíme monotónnosť.

   

 

Pridaním doplnkových teplejších tónov (napr. zlatá, žltá, oranžová), ako je robustné drevo, tkané ratanové textúry, matné brúsené kovy teplých farebných odtieňov - mosadz a meď, látky ohnivých a slnečných odtieňov, vnášame do atmosféry interiéru viac rozmanitosti a dramatickosti.

 

Novovytvorené a použité prírodné kúsky dodajú vášmu priestoru bohatosť pocitov a nadčasovú kvalitu. 

   

   

 

Príroda nám dáva život, chráňme si ho. Je pre nás kľúčové vytvorenie príjemného životného priestoru pre chvíle, ktoré vás podporujú v živote. V JUB získaným certifikátom EU Ecolabel, ktorý zohľadňuje celý životný cyklus produktu (LCA) a zabezpečuje zníženie jeho dopadu na životné prostredie, podporujeme trvalo udržateľný rozvoj pre našu planétu – náš domov. Príroda nie je len zdrojom inšpirácie, je to život. Pre vás sme ju zachovali v nebesky modrej.

   

   

      

 

 

Program JUB Home painter vám uľahčí výber farieb a textúr na typických príkladoch.
Pri nákupe ktoréhokoľvek fasádneho systému JUBIZOL vám poskytneme zľavu vo výške nákladov na vyhotovenie farebnej štúdie.
Kontakty JUB Design Štúdio: JUB, a.s. , Stará Vajnorská 27, 831 %4 Bratislava; T: 02/4363 1761, E: jub@jub.sk