Nátermi na drevo a kov JUB sme pomohli pri údržbe turistickej informačnej siete slovenských národných parkov

 

Deviatim slovenským národným parkom sme poskytli finančný dar vo forme náterov na drevo a kov značky JUB, ktoré boli použité pri údržbe turistickej informačnej siete (smerovníky, odpočívadla, prístrešky, pútače, premostenia a podobne) a ich ochranné pásma.

Národným parkom sme darovali cca 1.700 litrov náterov na drevo a kov. Z náterov na drevo to bol prevažne JUBIN LASUR v odtieňoch teak,  palisander, buk a smrekovec. Medzi darovanými lazúrmi bol aj náš najpredávanejší náter na drevo LAZURTOP. Z náterov na kov bolo darovaných cca 500 litrov čierneho JUBINu METAL.

Prikladáme ďakovný list Slovenského zväzu ochrancov prírody a krajiny, Základnej organizácii Vysoké Tatry, Tatranská Lomnica a v galérii pár záberov z TANAPu.

 

JUB design štúdio vám uľahčí výber farieb a textúr vnútorných a vonkajších povrchov stien Vášho domu. Vyberte si farebné kombinácie na typových príkladoch alebo si objednajte farebnú štúdiu pre svoj dom.
Pri nákupe ktoréhokoľvek fasádneho systému JUBIZOL vám poskytneme zľavu vo výške nákladov na vyhotovenie farebnej štúdie.
Kontakty JUB Design Štúdio: JUB, a.s. , Stará Vajnorská 27, 831 %4 Bratislava; T: 02/4363 1761, E: jub@jub.sk