O spoločnosti

Skupina JUB je medzinárodná spoločnosť, ktorá má v súčasnosti dvanájsť dcérskych spoločností a pôsobí na viac ako dvadsiatich trhoch v Európe a mimo nej.

O nás

V skupine JUB je zamestnaných 569 ľudí, z toho 343 v Slovinsku a 226 v dcérskych spoločnostiach v zahraničí (ku dňu 31.1. 2014). Máme dva výrobné závody, v Slovinsku a Srbsku. Na zahraničné trhy je vyvážaných a predávaných 75 percent výrobkov pod vlastnou obchodnou značkou.

Posolstvo

Vytvárame farebnú pohodu bývania

"Chceme byť popredným výrobcom náterových hmôt a fasádnych systémov v regióne strednej a juhovýchodnej Európy. Zákazníkom ponúkame jedinečné komplexné riešenie zamerané na trvalo udržateľnú výstavbu, energetickú účinnosť a zodpovednosť za životné prostredie."

Zásady udržateľnosti

 Zásady udržateľnosti ako je zodpovedný prístup k životnému prostrediu, racionálne využívanie surovín a energie a využitie obnoviteľných zdrojov energie sme v spoločnosti JUB zahrnuli do všetkých oblastí pôsobenia. Aj veľkú časť vlastných energetických potrieb pokryjeme z obnoviteľných zdrojov:

  • Máme vlastnú hydroelektráreň o výkone 180 kW,
  • na streche jednej z výrobných hál máme solárnu elektráreň so špičkovým výkonom 201 kWp,
  • budova technologicko výskumného centra je v zime vykurovaná a v lete chladená tepelným čerpadlom.

Medzi prvými vo svojom odbore sme získali certifikát systémov enviromentálneho manažérstva podľa ISO 14001, môžeme sa pochváliť aj viacerými certifikátmi v oblasti životného prostredia a označeniami (enviromentálna značka EU Ecolabel, Zelená misia a inými).

JUB design štúdio vám uľahčí výber farieb a textúr vnútorných a vonkajších povrchov stien Vášho domu. Vyberte si farebné kombinácie na typových príkladoch alebo si objednajte farebnú štúdiu pre svoj dom.
Pri nákupe ktoréhokoľvek fasádneho systému JUBIZOL vám poskytneme zľavu vo výške nákladov na vyhotovenie farebnej štúdie.
Kontakty JUB Design Štúdio: JUB, a.s. , Stará Vajnorská 27, 831 %4 Bratislava; T: 02/4363 1761, E: jub@jub.sk