Ochrana dreva a kovov

Drevo dar prírody

  • Drevo je vystavené starnutiu a rôznym škodcom, preto je ho potrebné vhodne chrániť a ošetrovať.
  • Na ochranu dreva môžeme použiť lazurovacie nátery, pri ktorých vzhľadom na ich priesvitnosť zostane textúra dreva viditeľná alebo krycie farby v rôznych farebných odtieňoch, ktoré sú k dispozícii aj v systéme JUMIX.
  • Kovové povrchy je z dôvodu ich hrdzavenia potrebné ochrániť pred koróziou, súčasne premaľovaný povrch zostane aj príjemnejší.
  • Na ochranu dreva a kovov sú k dispozícii rôzne systémové riešenia obchodnej značky JUBIN: od modernejších na vodnom základe po tradičné na základe rozpúšťadiel, ktorým zákazníci ešte stále dôverujú vo veľkej miere.

 

Poradenstvo
Ochrana dreva

Lazurovacie nátery JUBIN s priesvitnými mikropigmentmi prenikajú spolu so spojivom do dreva a chránia ho pred záťažou prostredia a zároveň zachovávajú jeho prirodzený vzhľad. Drevo, ktoré je vystavené vonkajším vplyvom, je potrebné ochrániť pred škodcami – insektami a pôsobením mikroorganizmov a zabrániť možnému práchniveniu a modraniu dreva. Spoločnosť JUB ponúka výborný účinný výrobok na ochranu dreva − JUBIN Impregnacia. JUBIN Decor je vhodný na systémovú ochranu dreva spolu so základným náterom a poskytuje zafarbeným povrchom veľkolepý estetický vzhľad.

Ochrana a starostlivosť o kovové povrchy

V našich domovoch často nájdeme aj kovové povrchy, ktoré podliehajú hrdzaveniu, preto je nevyhnutná protikorózna ochrana, zároveň sa však farbený povrch stane aj príjemnejší. Spomedzi výrobkov obchodnej značky JUBIN je v každom prípade potrebné vyzdvihnúť JUBIN Metal, ktorý chráni kovové povrchy bez predchádzajúceho nanesenia základného náteru. Výrobok má vynikajúce protikorózne vlastnosti a môže sa nanášať priamo na kov. V systéme s JUBINom Metal primer sa môže použiť aj na podkladoch: hliník, pozinkovaný plech, meď.

Jub Design Studio

Vstúpte

Vzorkovník

Prezrite si
JUB design štúdio vám uľahčí výber farieb a textúr vnútorných a vonkajších povrchov stien Vášho domu. Vyberte si farebné kombinácie na typových príkladoch alebo si objednajte farebnú štúdiu pre svoj dom.
Pri nákupe ktoréhokoľvek fasádneho systému JUBIZOL vám poskytneme zľavu vo výške nákladov na vyhotovenie farebnej štúdie.
Kontakty JUB Design Štúdio: JUB, a.s. , Stará Vajnorská 27, 831 %4 Bratislava; T: 02/4363 1761, E: jub@jub.sk