Hydroizolácia a osadenie keramiky

Účinná ochrana proti vode

Hydroizolácia predstavuje dlhodobú ochranu povrchu pred prienikom dažďovej vody a pred prienikom vlhkosti tak vo vertikálnom ako aj v horizontálnom smere, bez ohľadu na to či sa jedná o vonkajšie alebo vnútorné povrchy.

 

Účinná ochrana
Podmienky pre kvalitné bývanie

Voda, vlhkosť alebo akákoľvek iná tekutina, ktorá preniká do vnútorných povrchov tieto trvale degraduje (hniloba, poškodenie betónu, rozvoj plesní a podobne), vo väčšine prípadov aj zhoršuje estetický vzhľad povrchu. Vlhké priestory tiež zhoršujú životné podmienky na bývanie a kvalitu bývania. Voda si vždy nájde svoju cestu cez betón, trhliny, dilatácie a iné chyby, ktoré vznikajú z dôvodu nesprávnej realizácie.

Realizácia hydroizolácie

Hydroizolácia je jedna z najnáročnejších fáz pri výstavbe alebo obnove objektov. Veľmi dôležitá je presnosť vyhotovenia a kvalita použitých materiálov, pretože nekvalitné vyhotovenie alebo použitie nekvalitných materiálov rieši problém len krátkodobo alebo stav ešte zhorší (problém len prekryje a zabráni nám vo včasnej sanácii).

Všetky informácie o postupe realizácie si môžete prečítať v priloženej brožúre.

 

JUB design štúdio vám uľahčí výber farieb a textúr vnútorných a vonkajších povrchov stien Vášho domu. Vyberte si farebné kombinácie na typových príkladoch alebo si objednajte farebnú štúdiu pre svoj dom.
Pri nákupe ktoréhokoľvek fasádneho systému JUBIZOL vám poskytneme zľavu vo výške nákladov na vyhotovenie farebnej štúdie.
Kontakty JUB Design Štúdio: JUB, a.s. , Stará Vajnorská 27, 831 %4 Bratislava; T: 02/4363 1761, E: jub@jub.sk