Farby s funkčným účinkom

NOVINKA! Farby s funkčným účinkom, s ktorými prinesiete veľa hravosti a možnosti kreativity do každej miestnosti vášho domova.

DECOR Blackboard paint ponúka výborný podklad na písanie s kriedou, v systéme s DECOR Magnetic base a DECOR Magnetic paint na premaľovaných povrchoch získate aj magnetický účinok. Skvelá voľba pre všetky veľké a malé kreatívne hlavy!
 


 

DECOR Blackboard paint, farba na písanie s kriedou, je TOP VÝBER na dekoratívne premaľovanie vnútorných stien, ktoré ponúkajú výborný podklad na písanie s kriedou a jej zotretie.

DECOR Magnetic base, hmota na vyrovnanie s magnetickým účinkom, je TOP VÝBER na vnútorné stenové povrchy ako sú konferenčné miestnosti, školy, materské školy, reštaurácie a iné priestory, kde chceme dosiahnuť silný magnetický účinok. Výrobok je vhodný aj pre kuchyne, detské izby a pod.

DECOR Magnetic paint, farba s magnetickým účinkom, je TOP VÝBER pre vnútorné stenové povrchy ako sú konferenčné miestnosti, školy, materské školy, reštaurácie a iné priestory, kde chceme dosiahnuť silný magnetický účinok. Výrobok je vhodný aj pre kuchyne, detské izby a pod.

 

Ako pripraviť funkčné povrchy?

Na prípravu 'magnetického povrchu' v grafitovom odtieni:

DECOR Magnetic base (2 vrstvy)

DECOR Magnetic paint (2 vrstvy)

 

Na prípravu 'magnetického povrchu' v ľubovoľnom odtieni odporúčame systém:

DECOR Magnetic base (2 vrstvy)

DECOR Magnetic paint (2 vrstvy)

JUPOL Gold/Latex (2 vrstvy)

Na prípravu 'magnetického povrchu', po ktorom je možné písať s kriedou odporúčame systém:

DECOR Magnetic base (2 vrstvy)

DECOR Magnetic paint (2 vrstvy)

DECOR Blackboard paint (2 vrstvy)

Možné je samostatné použitie výrobkov DECOR Magnetic base/paint, ale na dosiahnutie rovnakého magnetického účinku je potrebné zvýšiť počet vrstiev.

 

Máte otázky pre našich odborníkov? Kliknite tu.

 

 

Program JUB Home painter vám uľahčí výber farieb a textúr na typických príkladoch.
Pri nákupe ktoréhokoľvek fasádneho systému JUBIZOL vám poskytneme zľavu vo výške nákladov na vyhotovenie farebnej štúdie.
Kontakty JUB Design Štúdio: JUB, a.s. , Stará Vajnorská 27, 831 %4 Bratislava; T: 02/4363 1761, E: jub@jub.sk